«Друг» – класична модель мисливського ножа зі зручною рукояткою та якісним клинком з нержавіючого дамаська ZDI-1016. Рукоять виготовлена з венге. Ніж прикрашений чудовим листяним візерунком з мельхіору. У комплекті чорний шкіряний чохол.
Наша компанія здійснює доставку товарів по всій території України, ЄС, США та Канади за допомогою Нової пошти.
Безкоштовна доставка!
По Києву і Ірпеню можлива доставка кур'єром за вказаною вами адресою або самовивезення (дивіться карту на сторінці контакти).
Варіанти оплати:
| Тип сталі | нержавіючий дамаск |
| Матеріал рукоятки | граб |
| Інкрустація | мельхіор |
| Мастер | О. Лесючевский |
| Довжина клинка | 140 мм |
| Комплектація | ніж, чохол |
| Довжина рукоятки | 125 мм |
| Чохол | шкіра |
| Твердість клинка | 58-60 ед. HRC |
| Тип сталі | нержавіючий дамаск |
| Довжина клинка | 135 мм |
| Довжина рукоятки | 125 мм |
| Матеріал рукоятки | гренада |
| Інкрустація | срібло |
| Тип сталі | нержавіючий дамаск |
| Довжина клинка | 145 мм |
| Довжина рукоятки | 125 мм |
| Матеріал рукоятки | граб |
| Інкрустація | мельхіор |
| Тип сталі | нержавіючий дамаск |
| Довжина клинка | 145 мм |
| Довжина рукоятки | 125 мм |
| Матеріал рукоятки | гренада |
| Інкрустація | срібло |
| Тип сталі | нержавіючий дамаск |
| Довжина клинка | 135 мм |
| Довжина рукоятки | 125 мм |
| Матеріал рукоятки | граб |
| Інкрустація | мельхіор |