Модель «Nord» красивий мисливський ніж. Клинок ножа виконаний з нержавіючої сталі з твердістю клинка 59-60 HRC. Рукоятка виготовлена з Гренаділу. Ніж прикрашений тематичним литтям із срібла. У комплекті чорний чохол.
Наша компанія здійснює доставку товарів по всій території України, ЄС, США та Канади за допомогою Нової пошти.
Безкоштовна доставка!
По Києву і Ірпеню можлива доставка кур'єром за вказаною вами адресою або самовивезення (дивіться карту на сторінці контакти).
Варіанти оплати:
| Тип сталі | нержавіючий дамаск |
| Матеріал рукоятки | гренада |
| Інкрустація | срібло |
| Мастер | О. Лесючевский |
| Довжина клинка | 135 мм |
| Комплектація | ніж, чохол, подарункова упаковка |
| Довжина рукоятки | 125 мм |
| Чохол | шкіра |
| Твердість клинка | 59-60 HRC |
| Тип сталі | нержавіючий дамаск |
| Довжина клинка | 145 мм |
| Довжина рукоятки | 125 мм |
| Матеріал рукоятки | граб |
| Інкрустація | мельхіор |
| Тип сталі | нержавіючий дамаск |
| Довжина клинка | 145 мм |
| Довжина рукоятки | 125 мм |
| Матеріал рукоятки | гренада |
| Інкрустація | срібло |
| Тип сталі | нержавіючий дамаск |
| Довжина клинка | 135 мм |
| Довжина рукоятки | 125 мм |
| Матеріал рукоятки | граб |
| Інкрустація | мельхіор |
| Тип сталі | дамаська сталь |
| Довжина клинка | 150 мм |
| Довжина рукоятки | 145 мм |
| Матеріал рукоятки | венге |
| Інкрустація | мельхіор |