Модель «Полювання на Архара» – красивий та оригінальний кинджал з неповторною обробкою. Клинок виконаний з дамаської сталі (60-62 HRC). Рукоять виготовлена з ебена. Ніж прикрашений золотом, сріблом (370 гр), фіанітами та рубінами. Укомплектований підставкою з мармуру.
Наша компанія здійснює доставку товарів по всій території України, ЄС, США та Канади за допомогою Нової пошти.
Безкоштовна доставка!
По Києву і Ірпеню можлива доставка кур'єром за вказаною вами адресою або самовивезення (дивіться карту на сторінці контакти).
Варіанти оплати:
| Тип сталі | дамаська сталь |
| Матеріал рукоятки | ебен |
| Інкрустація | золото срібло рубіни |
| Підставка | мармур |
| Твердість клинка | HRC - 60-62 |
| Юввелір | А. Примаченко |
| Мастер | Ю. Кульбида О. Лесючевский |
| Комплектація | Кинжал, підставка |
| Тип сталі | дамаська сталь |
| Довжина клинка | 160 мм |
| Довжина рукоятки | 145 мм |
| Матеріал рукоятки | ебен |
| Інкрустація | золото срібло діаманти гранати |
| Тип сталі | дамаська сталь |
| Довжина клинка | 200 мм |
| Довжина рукоятки | 150 мм |
| Матеріал рукоятки | ебен |
| Інкрустація | золото срібло діаманти гранати |
| Тип сталі | дамаська сталь |
| Довжина клинка | 160 мм |
| Довжина рукоятки | 145 мм |
| Матеріал рукоятки | ебен |
| Інкрустація | срібло гаряча емаль |
| Тип сталі | мозаїчний дамаск |
| Довжина клинка | 280 мм |
| Матеріал рукоятки | ебен |
| Інкрустація | срібло золото діаманти рубіни |