Модель «Сафарі-еліт» створена для цінителів справжньої майстерності та унікальності. Клинок цього ножа виконаний з музичного Дамаску. Рукоять виготовлена з ебенового (чорного) дерева. Ніж прикрашений золотом (50 гр), сріблом (750 гр), рубінами (6,5 карат) та діамантами білого й коньячного кольору (1,5 карата). Укомплектований підставкою з імперадору.
Наша компанія здійснює доставку товарів по всій території України, ЄС, США та Канади за допомогою Нової пошти.
Безкоштовна доставка!
По Києву і Ірпеню можлива доставка кур'єром за вказаною вами адресою або самовивезення (дивіться карту на сторінці контакти).
Варіанти оплати:
| Тип сталі | мозаїчний дамаск |
| Матеріал рукоятки | ебен |
| Інкрустація | срібло золото діаманти рубіни |
| Мастер | О. Лесючевский |
| Коваль | С. Сосков |
| Довжина клинка | 280 мм |
| Комплектація | Кинжал, підставка, шкатулка |
| Підставка | імперадор |
| Шкатулка | ні |
| Юввелір | А. Примаченко |
| Тип сталі | дамаська сталь |
| Матеріал рукоятки | ебен |
| Інкрустація | золото срібло рубіни |
| Тип сталі | дамаська сталь |
| Довжина клинка | 160 мм |
| Довжина рукоятки | 145 мм |
| Матеріал рукоятки | ебен |
| Інкрустація | золото срібло діаманти гранати |
| Тип сталі | дамаська сталь |
| Довжина клинка | 200 мм |
| Довжина рукоятки | 150 мм |
| Матеріал рукоятки | ебен |
| Інкрустація | золото срібло діаманти гранати |
| Тип сталі | дамаська сталь |
| Довжина клинка | 160 мм |
| Довжина рукоятки | 145 мм |
| Матеріал рукоятки | ебен |
| Інкрустація | срібло гаряча емаль |