Модель «Ящірка» граніт – приклад справжньої майстерності та ювелірного мистецтва. Клинок виконаний з дамаської сталі і має унікальну вигнуту форму. Ніж прикрашений золотом (25 гр), сріблом (320 гр), діамантами (2,4 карата) та рубінами (0,7 карат). У комплекті підставка з граніту.
Наша компанія здійснює доставку товарів по всій території України, ЄС, США та Канади за допомогою Нової пошти.
Безкоштовна доставка!
По Києву і Ірпеню можлива доставка кур'єром за вказаною вами адресою або самовивезення (дивіться карту на сторінці контакти).
Варіанти оплати:
| Тип сталі | дамаська сталь |
| Матеріал рукоятки | кістка мамонта |
| Інкрустація | срібло золото діаманти рубіни |
| Підставка | граніт |
| Юввелір | А. Примаченко |
| Мастер | Ю. Кульбида коваль |
| Довжина клинка | 155 мм |
| Комплектація | ніж, підставка |
| Довжина рукоятки | 135 мм |
| Тип сталі | мозаїчний дамаск |
| Довжина рукоятки | 140 мм |
| Довжина клинка | 220 мм |
| Матеріал рукоятки | ебен |
| Інкрустація | срібло золото діаманти |
| Тип сталі | мозаїчний дамаск |
| Довжина клинка | 140 мм |
| Довжина рукоятки | 125 мм |
| Матеріал рукоятки | ебен |
| Інкрустація | срібло позолота |
| Тип сталі | мозаїчний дамаск |
| Матеріал рукоятки | ебен |
| Інкрустація | срібло золото діаманти |
| Тип сталі | мозаїчний дамаск |
| Довжина клинка | 145 мм |
| Довжина рукоятки | 125 мм |
| Матеріал рукоятки | ебен |
| Інкрустація | срібло |