Модель «Дракон» сподобається шанувальникам краси та унікальності. Клинок цього ножа виконаний з музичного Дамаску. Рукоять виготовлена з венге. Ніж прикрашений золотом (15.5 гр), сріблом (115 гр) та діамантами (0,15 карат). Укомплектований підставкою з імперадору.
Наша компанія здійснює доставку товарів по всій території України, ЄС, США та Канади за допомогою Нової пошти.
Безкоштовна доставка!
По Києву і Ірпеню можлива доставка кур'єром за вказаною вами адресою або самовивезення (дивіться карту на сторінці контакти).
Варіанти оплати:
| Тип сталі | мозаїчний дамаск |
| Матеріал рукоятки | венге |
| Інкрустація | срібло золото діаманти |
| Підставка | імперадор |
| Шкатулка | ні |
| Мастер | О. Лесючевский |
| Довжина клинка | 160 мм |
| Довжина рукоятки | 150 мм |
| Тип сталі | мозаїчний дамаск |
| Довжина рукоятки | 140 мм |
| Довжина клинка | 220 мм |
| Матеріал рукоятки | ебен |
| Інкрустація | срібло золото діаманти |
| Тип сталі | мозаїчний дамаск |
| Довжина клинка | 140 мм |
| Довжина рукоятки | 125 мм |
| Матеріал рукоятки | ебен |
| Інкрустація | срібло позолота |
| Тип сталі | мозаїчний дамаск |
| Матеріал рукоятки | ебен |
| Інкрустація | срібло золото діаманти |
| Тип сталі | мозаїчний дамаск |
| Довжина клинка | 145 мм |
| Довжина рукоятки | 125 мм |
| Матеріал рукоятки | ебен |
| Інкрустація | срібло |