Модель «Тигр» розкішний кинджал тонкої роботи у виконанні кращих майстрів своєї справи. Клинок виконаний з музичного Дамаску. Рукоять виготовлена з ебенового дерева. Ніж прикрашений золотом (80 гр), сріблом (170 гр) і діамантами білого та жовтого кольору (9,03 карата, 355 шт.). Укомплектований підставкою з імперадору й скринькою з бархатом.
Наша компанія здійснює доставку товарів по всій території України, ЄС, США та Канади за допомогою Нової пошти.
Безкоштовна доставка!
По Києву і Ірпеню можлива доставка кур'єром за вказаною вами адресою або самовивезення (дивіться карту на сторінці контакти).
Варіанти оплати:
| Тип сталі | мозаїчний дамаск |
| Матеріал рукоятки | ебен |
| Інкрустація | срібло золото діаманти |
| Підставка | імперадор |
| Шкатулка | оксамит |
| Юввелір | А. Примаченко |
| Мастер | О. Лесючевский |
| Коваль | А. Белый |
| Довжина клинка | 320 мм |
| Комплектація | Кинжал, підставка, шкатулка |
| Довжина рукоятки | 175 мм |
| Тип сталі | дамаська сталь |
| Матеріал рукоятки | ебен |
| Інкрустація | золото срібло рубіни |
| Тип сталі | дамаська сталь |
| Довжина клинка | 160 мм |
| Довжина рукоятки | 145 мм |
| Матеріал рукоятки | ебен |
| Інкрустація | золото срібло діаманти гранати |
| Тип сталі | дамаська сталь |
| Довжина клинка | 200 мм |
| Довжина рукоятки | 150 мм |
| Матеріал рукоятки | ебен |
| Інкрустація | золото срібло діаманти гранати |
| Тип сталі | дамаська сталь |
| Довжина клинка | 160 мм |
| Довжина рукоятки | 145 мм |
| Матеріал рукоятки | ебен |
| Інкрустація | срібло гаряча емаль |