Модель «Доблість» – стильний кинджал з тонкою та лаконічною обробкою. Клинок виконаний з дамаської сталі (HRC - 60-62). Рукоять виготовлена з ебена. Ніж прикрашений золотом (15 гр), сріблом (70 гр) і діамантами (20 шт., 0.9 карат). Укомплектований шкіряним чохлом.
Наша компанія здійснює доставку товарів по всій території України, ЄС, США та Канади за допомогою Нової пошти.
Безкоштовна доставка!
По Києву і Ірпеню можлива доставка кур'єром за вказаною вами адресою або самовивезення (дивіться карту на сторінці контакти).
Варіанти оплати:
| Тип сталі | дамаська сталь |
| Матеріал рукоятки | ебен |
| Інкрустація | золото срібло діаманти |
| Мастер | О. Лесючевский |
| Комплектація | кинджал, чохол |
| Чохол | шкіра |
| Твердість клинка | HRC - 60-62 |
| Юввелір | А. Примаченко |
| Тип сталі | дамаська сталь |
| Матеріал рукоятки | ебен |
| Інкрустація | золото срібло рубіни |
| Тип сталі | дамаська сталь |
| Довжина клинка | 160 мм |
| Довжина рукоятки | 145 мм |
| Матеріал рукоятки | ебен |
| Інкрустація | золото срібло діаманти гранати |
| Тип сталі | дамаська сталь |
| Довжина клинка | 200 мм |
| Довжина рукоятки | 150 мм |
| Матеріал рукоятки | ебен |
| Інкрустація | золото срібло діаманти гранати |
| Тип сталі | дамаська сталь |
| Довжина клинка | 160 мм |
| Довжина рукоятки | 145 мм |
| Матеріал рукоятки | ебен |
| Інкрустація | срібло гаряча емаль |